Over ons

Vlerick Business School
Reep 1
9000 Gent

        

Arteveldehogeschool
Hoogpoort 15
9000 Gent                                                                              

Contactpersonen


Prof. Dr. Dirk Buyens
Dirk.Buyens@vlerick.com


Emmy Defever
Emmy.Defever@vlerick.com


Sara De Hauw
Sara.DeHauw@vlerick.com


Kristien Van Bruystegem
Kristien.VanBruystegem@vlerick.com

 

Contactpersonen


Veerle Opstaele
veerle.opstaele@arteveldehs.be


Christel De Maeyer
christel.demaeyer@arteveldehs.be


Annelies Velghe
annelies.velghe@arteveldehs.be

Ida Veldeman
ida.veldeman@arteveldehs.be

Annelies Maes
annelies.maes@arteveldehs.be

 

 

Met dank aan de leden van de expertengroep (in alfabetische volgorde):

Tom Auwers (FOD Sociale Zekerheid), Murielle Bolsius (Cross Knowledge), Johan Browaeys (VOKA), Chantale De Bondt (OCMW Gent),  Dries Delissen-Jacobs (VOKA), Rein de Paepe (Stad Gent), Stan de Spiegelaere (HIVA), Katrien Goossens (OCMW Gent), Ludwig Huybrecht (KBC), Frederique Loonens (Ambrassade), Seth Maenen (Flanders Synergy), Anton Maes (brainmove), Annemie Salu (Essenscia), Lien Van de Velde (Stad Gent), Bram Vermeiren (Ambrassade), Jan Van Hee (Arteveldehogeschool), Hildegard Van Hove (RoSa documentatiecentrum), Chris Zwaenepoel (RoSa documentatiecentrum).